HAYALLERİNE MERABADE!

Festival Biletleri, Ulaşım ve Konaklama Dahil Turlar

FISILTI


 • Öncelikle Meraba. Daha önce çok gitmek istediğim festivalin biletlerinin hızlı tükenmesi sonucu hayaller suya düşmüştü. Merabade'de festival paketlerinin içinde bitmiş olan biletlere ulaşmak harika.
  Ozan İnce
  Barista
  -
 • Pek festivalden anlamam ama bazı festivaller var ki ateş seni çağırıyor misali. Garantici biriyim resmi siteden bilet almayı isterim ama bir türlü yetişemedim. Karaborsa korkutucu. Merabade ile tanıştığıma  sevindim.
  Bora Görgeç
  Marketing Manager
  -
 • Sadece festival turları düzenlemeleri çok önemli. Bir heykeltraş olarak Burning Man'i listelerinde görünce çok mutlu oldum. Samimi ve profesyonel bir ekibe sahip arkadaşlar. Umarım bu sene bunu merabade ile başarabilirim.
  Mustafa Bolat
  Sculptor
  -

BURNING

Burning Man için bir müzik festivali dersen yanılırsın. Anlatılmaz yaşanır denilen dünyanın en ilginç festivali seni bekliyor. Hayal gibi gözüksede aslında bir gerçek. Evet Burning Man 2017 biletleri çıktığı gibi tükendi. Ama şansın hala devam ediyor.

“Ağustos ayının son haftası ve eylül ayının ilk haftası gerçekleştirilecek bu efsane festivalin biletleri sadece MERABADE’de.!”

Hizmetler


Konaklama Hizmeti

Gitmeyi düşündüğün festivalin ister kamp alanında, ister şehir merkezinde bir Hostel'de, istersen konforlu bir Otel'de. Tüm seçenekleri sunuyoruz. Size seçmesi kalıyor.  

Ulaşım Hizmeti

Uçak biletleri festival paketlerimize yansıtılmış olup, festival sonrası tura devam etmek isteyen gezginler için de uygun bütçeli uçuş seçenekleri sunmaktayız.

Etkinlik Biletleri

Gitmek istediğiniz festivalde o meşhur "sold out" yazısını gördüğünüzde artık üzülmeyin. Uygun fiyatlı festival paketlerimizi inceleyin ve hemen bizimle irtibata geçinBLOG

BURADAKİ BİLGİLER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR